banner709

banner695

banner696

banner711

banner701

banner705

banner707

17 Kasım 2018 Cumartesi

DULKADİROĞLU BELEDİYESİ'NDE SIFIR ATIK EĞİTİMİ

TFF TOPLANTISINDA YENİ KARAR

17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

10 Nisan 2018 Salı 17:17
Bu haber 187 kez okundu
TFF TOPLANTISINDA YENİ KARAR
 TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ
Karar Tarihi: 09 Nisan 2018 Karar No: 50
Başkan: Ali KAZANCI
Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 09 Nisan 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.
1- 07-08 Nisan 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 09.04.2018 17:00 U17A MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-0H
2 BATIPARK 07.04.2018 11:00 U15B BÜYÜKSIRSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-9
3 BATIPARK 07.04.2018 12:30 U17A AFŞİN TEK IŞIK SPOR EKBEROĞLUSPOR 9-0
4 BATIPARK 07.04.2018 14:30 U19 2.KÜME B ÇAĞLAYANCERİTSPOR EKBEROĞLUSPOR 7-1
5 BATIPARK 07.04.2018 16.30 U19 2.KÜME A MARAŞGÜCÜSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1-1
6 MERKEZ 1 07.04.2018 11:00 U15A 1920 MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 7-0
7 MERKEZ 1 07.04.2018 12:30 U17A 1920 MARAŞSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 7-0
8 MERKEZ 1 07.04.2018 14:30 U19 2.KÜME A PAZARCIK AKSUSPOR ELMALARSPOR 8-2
9 BELEDİYE 07.04.2018 11:00 U15B KÜMBETSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-1
10 BELEDİYE 07.04.2018 12:30 U17B ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-0
11 BELEDİYE 07.04.2018 14:30 U15B ERKENEZ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR 2-4
12 BELEDİYE 07.04.2018 16:00 U19 2.KÜME B ERKENEZ GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR 0-4
13 BATIPARK 08.04.2018 10:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR SAĞLIKSPOR 0-2
14 BATIPARK 08.04.2018 14:00 2.KÜME B KARAMANLISPOR EKBEROĞLUSPOR 1-1
15 BATIPARK 08.04.2018 16:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-4
16 BATIPARK 08.04.2018 18:00 U17B ARSAN SÜMERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 3-1
17 MERKEZ 1 08.04.2018 11:00 2.KÜME B EDELERSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 3-0
18 MERKEZ 1 08.04.2018 13:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR AFŞİN BLD.SPOR 0-9
19 MERKEZ 1 08.04.2018 15:00 U19 2.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR BÜYÜKSIRSPOR 5-2
20 MERKEZ 1 08.04.2018 17:00 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR KÜMBETSPOR 0-7
21 BELEDİYE 08.04.2018 11:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR ELMALARSPOR 6-1
22 BELEDİYE 08.04.2018 13:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 3-2
23 BELEDİYE 08.04.2018 15:00 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 6-1
24 BELEDİYE 08.04.2018 17:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR PAZARCIKSPOR 3-1
2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;
SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 EKBEROĞLU 7 293778 2.KÜME VEYSEL ÇOKYİĞİT İlk Resmi Müsabaka 09.04.2018
2 KURTULUŞ 1920 10 2021587 15 ADEM DOĞUKAN KARA İlk Resmi Müsabaka 09.04.2018
3 KÜMBET 1 1939325 17 MUSTAFA OMUŞ İlk Resmi Müsabaka 09.04.2018
3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;
SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞGÜCÜ YÖN. 48455 17 MUSTAFA TRAŞ Disiplin 09.04.2018
2 KURTULUŞ 1920 17 1933226 15 ALİ AKAR Disiplin 09.04.2018
3 1920 MARAŞ 7 1932786 15 İLHAN EJDERHA Disiplin 09.04.2018
4 PAZARCIK KARTALKAYA 10 1929060 17 SALMAN BUĞRA GANİDAĞLI Disiplin 09.04.2018
5 PAZARCIK KARTALKAYA 9 1932637 17 DOĞUKAN GÖZLÜKLÜ Disiplin 09.04.2018
6 KAHRAMANŞEHİR 8 295835 2.KÜME BÜNYAMİN KARAÜZÜM Disiplin 09.04.2018
4- 09.04.2018 tarihinde oynanması gereken Maraşspor-Anadolu Gençlikspor U17A Ligi müsabakasında sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkan Anadolu Gençlikspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;
 
 
 
 
 
 
5- 10-11-14-15-17 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BELEDİYE 10.04.2018 18:00 2.KÜME A MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
2 BATIPARK 11.04.2018 17:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR
3 BATIPARK 14.04.2018 10:00 U15A K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
4 BATIPARK 14.04.2018 11:30 U15B BÜYÜKSIRSPOR KÜMBETSPOR
5 BATIPARK 14.04.2018 13:00 U19 2.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
6 BATIPARK 14.04.2018 15:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
7 BATIPARK 14.04.2018 16:30 U17A ANADOLU GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR
8 MERKEZ 1 14.04.2018 10:00-16:00   OKUL SPORLARI OKUL SPORLARI
9 MERKEZ 1 14.04.2018 16:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ULUDAZSPOR
10 BELEDİYE 14.04.2018 11:00 U15A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR
11 BELEDİYE 14.04.2018 12:30 U17A EKBEROĞLUSPOR MARAŞSPOR
12 BELEDİYE 14.04.2018 14:30 U17B AFŞİN BLD.SPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
13 BELEDİYE 14.04.2018 16:30 U17B KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR
14 TÜRKOĞLU 14.04.2018 15:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
15 BATIPARK 15.04.2018 10:00 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR EDELERSPOR
16 BATIPARK 15.04.2018 12:00 2.KÜME A ARSAN SÜMERSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
17 BATIPARK 15.04.2018 14:00 2.KÜME A ERKENEZ GENÇLİKSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
18 BATIPARK 15.04.2018 16:00 2.KÜME B ELMALARSPOR SAĞLIKSPOR
19 BATIPARK 15.04.2018 18:00 2.KÜME B KARAMANLISPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
20 MERKEZ 1 15.04.2018 10:00   OKUL SPORLARI OKUL SPORLARI
21 MERKEZ 1 15.04.2018 12:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
22 MERKEZ 1 15.04.2018 14:00 U19 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
23 MERKEZ 1 15.04.2018 16:00 2.KÜME B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
24 BELEDİYE 15.04.2018 10:00 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR MARAŞSPOR
25 BELEDİYE 15.04.2018 12:00 U19 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
26 BELEDİYE 15.04.2018 14:00 U17A DSİSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR
27 BELEDİYE 15.04.2018 16:00 U19 2.KÜME B ULUDAZSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR
28 BELEDİYE 15.04.2018 18:00 U19 2.KÜME A AS VEFA MARAŞGÜCÜSPOR
29 PAZARCIK 15.04.2018 14:00 2.KÜME A PAZARCIKSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR
30 BATIPARK 17.04.2018 17:00 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR
 
                Oybirliğiyle karar verilmiştir.
 
 
Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi    zKulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

Maraşmedyamerkezi.com
Kahramanmaraşspor.com
MaraşHaberler.com 
ÖzürDilerim.com
Sütçüimam.com
Dulkadiroğlu.com
FatihErkoç.com
Onikişubat.com
46Haber.com

 

Anahtar Kelimeler: FutbolTffKahramanmaraş

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
    HAVA DURUMU
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    Kahramanmaraş' ın en sevilmeyen Belediye Başkanı kim?

    NAMAZ VAKİTLERİ
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    EN ÇOK YORUMLANANLAR
    BUGÜN
    BU HAFTA
    BU AY
    ARŞİV
    banner693